۱۳۴) فروکاستن ارزش شب قدر در فرقه حلقه و سمبلیک انگاری آن

پیام رحمانی

قرآن کریم:

لَیْلَهُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ؛ شب قدر بهتر از هزار ماه است! (سوره قدر، آیه ۳)

پیام شیطانی

محمد علی طاهری
(در مورد شب قدر)  بین هیچ دو زمان و دومکان از نظر چتر بارش رحمت و  فیض الهی هیچ اختلافی وجود ندارد ( فایل صوتی دوره های فرقه حلقه)

۵ دیدگاه‌

 1. حسین گفت:

  باید از سرکرده ی حلقه پرسید که مثلا نماز خواندن در مکانی که صاحبش راضی نیست با نماز خواندن در مکانی که مشکل شرعی ندارد، یکی است؟؟

  • حسین گفت:

   خود طاهری می گوید بعضی مکان ها شارژش منفی است و بعضی جاها شارژش مثبت است؛ بعد نوبت به مثلا (شب قدر) که می رسد می گوید هیچ دو زمان و دو مکان از نظر چتر بارش رحمت هیچ اختلافی وجود ندارد!

 2. رضا اللهیاری گفت:

  این که طاهری گفته هیچ دو زمان و دو مکان با هم هیچ تفاوتی ندارند باعث شده که حلقه ایها تقدسی برای اماکن مقدسه مثل مکه مکرمه ، کربلاای معلی و … قایل نباشند. بنده بین اینها بوده و هستم و متاسفانه می بینم و می شنوم که چه فاجعه ای طاهری درست کرده است و در عین حال با پررویی طلب کار هم هست!

 3. شگفت زده ! گفت:

  خودتون رو خسته نکنین. طاهری حرف خدا و اولیای او را قبول نداره. هوشمندی رو قبول داره ،گوشش رو محکم چسبونده به دهن اون رانده شده از درگاه الهی و هر چی اون بگه این تکرار می کنه…

 4. محب اهل البیت(ع) گفت:

  با عرض سلام. طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حق باشد ان شاء الله.
  از مدیر بزرگوار سایت نجات از حلقه [شیطان] خواهش می کنم این کامنت و پیام بنده را در سایت (بخش یادداشت ها یا هر قسمت که مناسب است) بگذارند تا همه ببینند.
  امشب (شب احیا) یکی از اقوام با من تماس گرفت و در حالی که گریه می کرد گفت: (می دونی زنم بر خلاف سال های گذشته که بیدار بودیم و دعای جوشن می خواندیم و قرآن به سر می گرفتیم، امشب چه کار کرد؟ گفتم: مگه چه کار کرده؟؟ جواب داد: خوابیده! به من گفت من به جای بیدار ماندن و دعای جوشن کبیر خواندن که به خدای بی نام ،صدها نام می دهد! و به جای قرآن به سر گرفتن و واسطه قرار دادن قرآن و چند انسان که فرقی با ما ندارند! اتصال می گیرم مثل هر شب و می خوابم..!!)
  متاسفانه همسر این شخص یکسال است که به فرقه عرفان حلقه پیوسته. واقعا دردناک است و تاثر برانگیز.
  خیلی ممنون و التماس دعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.