آسیب دیده شماره (۴۵)

بسم الله الرحمن الرحیم

شرح حال آسیب دیدگان فرقه حلقه

آسیب دیده شماره (۴۵)

من خودم اولین روزی که رفتم کلاس مستر خونه ش اونقدر بزرگ و شیک بود و میگفت من فقط برای اینکه همه رو آگاه کنم این کار رو انجام میدم .در حالی که برای هر ترم ۳۰ هزار میگرفت هر جلسه پذیرایی کردن ها متفاوت بود معلوم بود از یه جایی حمایت مالی میشد یکی که اون خانوم رو میشناخت میگفت تقریبا ۳ ساله وضع مالیش تغییر کرده پس معلومه مثل اون باندهای هرمی درصد خوبی هم بهش میدادن و میگفت با خود طاهری مستقیم در ارتباط هستم  و عکسشو گذاشته بود خونه شون و ادعا میکزد با نگاه کردن به عکس انرژی مثبت میگیرم.

ماه رمضون که هوا هم گرم بود آبمیوه آوردن وقتی من گفتم روزه هستم همه بهم نگاه میکردن و مستر هم پوزخندی زد  که البته سال بعد من هم مثل اونا شده بودم از روزه و نماز خبری نبود. من جلسه اول با چادر رفتم چون فکر میکردم خداشناسیه واقعا. ولی از دیدن مستر با اون سر و وضع تعجب کردم و از جلسات بعدی با همون مانتو و مقنعه رفته بودم و کلاس تقربیا شلوغ بود مستر تا منو دید آروم دست میزد و با خودش میگفت تغییرات تغییرات . من بعدها متوجه شدم که منظورش چی بود ولی ایشون اشتباه میکردن چون من همیشه چادر سر نمیکردم ولی حجابم کامل بود. اونا خوشحال میشن وقتی حجاب و عفت یک زن رو از بین میبرن اینجوری  مطمئن هستن  تقریبا میشه ایمان و اعتقاد اونا  رو به آسونی ازشون گرفت و غلبه کرد‌.

۲ دیدگاه‌

  1. رضا گفت:

    ماموریت فرقه ضاله حلقه ضربه زدن به ایمان و اعتقادات مردم عوام است که اطلاعات دینی زیادی ندارند. به نظر من اطلاعات مردم معمولی باید بالا برود تا سرشون کلاه نرود. صدا و سیما باید سریال هایی بسازد که در اینباره مردم عادی روشن بشوند

  2. فاطمه گفت:

    شمام پدر این حلقه را در اوردینا
    بی خیال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.