کتاب های نقد

رمان «خواب خاکستری» منتشر شد.

رمان «خواب خاکستری » روایت زندگی انسان‌هایی از جامعه را به تصویر می‌کشد که تشنه کام در جستجوی سرچشمه‌های حقیقت، معرفت، کمال، معنویت و رسیدن به آرامشی درونی یا درمان بیماری‌های روحی، روانی و جسمی خود در گروه‌های به ظاهر عرفانی وارد می‌شوند؛ ولی …

💠نویسنده: لیلا حسن زاده؛ انتشارات سرگیس.

 

 

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. خدمت مدیریت محترم سایت
  سوالی از شما داشتم ممنون می شوم پاسخ دهید. می خواستم بدانم چرا اعضای حلقه پس از ااینکه دیدند استادشان یعنی آقای طاهری رفتارهای پرخاشگرانه جلوی دوربین داشت و به قول خودشان دشارژ شد و وارد فاز منفی شد، چرا باز طرفدار او می باشند؟؟!

  1. افرین سوال خوبی پرسیدی
   چون کتاب خواب خاکستری رو اب نوشته شده اگر میگید دروغ میگم باشه هرجور گفتید ثابت میکنم جون مادر خودم درباره زندگیش دروغ نوشته حاضر با مدرک ثابت کنم اگر وجدان داری پیام رو بزار داخل نظرات

   1. سلام. یعنی چی که رو آب نوشته شده؛ نویسنده هم ادعا نکرده واو به واو اون واقعیته؛ این روش رمان نویسی هست که عناصر خیال هم بهش اضافه بشه تا جذابیت داشته باشه؛ نویسنده در مورد اون بخشی که به عرفان حلقه مربوط میشه گفته واقعیه؛ در واقع زندگی اون فرد یا هر جایی از داستان که با عرفان حلقه ربطی نداشته باشه میتونه ساخته ذهن نویسنده باشه و هیچ نقدی نمیشه بهش وارد کرد… جون مادرت رو هم نمیخواد قسم بخوری حرمت داره مادر….در ثانی شما چی رو میخوای ثابت کنی؟ منم این رمانو خوندم؛ هیچ اسمی از کسی برده نشده که شما بتونی دست بذاری روش و بری اون آدم رو پیدا کنی و بگی حالا زندگیتو تعریف کن ببینم راسته این نوشته ها یا نه….

 2. سلام دوست گرامی.برای اینکه حلقه براشون نون و آب داره و به دنبال حقیقت نیستند و دنیا رو بر حقیقت و آخرت ترجیح می دن.و الا اگر دلیلی داشتند بر رد سخنان منتقدین مطرح می کردند.

 3. با سلام مجدد خدمت مدیر محترم سایت. سپاسگذارم از پاسختون. چقدر بی وجدان هستند حلقه ای ها…

 4. نون و آب هم اگه براشون نداشت از طاهری دفاع می کردن چون هرکس عضو حلقه ی شیطان میشه گرفتار جن میشه و اگه دلش بخواد هم نمی تونه به این راحتی آزاد بشه مگه زیاد تردد کنه در اماکن زیارتی و بنشینه توسل کنه به رسول خدا و اهل بیت معصومش و با ذکر گفتن فراوان. خلاصه زحمت داره. یه آدم در عرض چند ثانیه از پله می افته پاش میشکنه، ولی چند ماه پاش می ره تو گچ! شخص مسخ شده هم باید حداقل سه ماه زحمت بکشه تا از چنبره شیاطین رها بشه.

 5. با سپاس از مدیر انجمن نجات از حلقه برای معرفی رمان خواب خاکستری؛ من تهیه کردم و خوندم. خیلی عالی بود. به دوستان هم توصیه میکنم بخونن. خیلی خوب مسائل این فرقه رو انعکاس داده بود. ماجراهای این رمان نشون میده که بعضی از مسترها هم موجب به انحراف کشیده شدن بیشتر اون میشن. باز هم ممنون.

  1. خانم شیدا از توصیه‌تون واس خوندن این رمان تشکر میکنم واقعا ارزش خوندن داشت. فقط خواستم از لطفتان قدردانی کنم… برقرار باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا