۵ دیدگاه‌

 1. ایرانی گفت:

  پیغمبر خدا ص فرمودند:
  من ترک الصلاه متعمدا فقد کفر.
  هیچگاه العیاذبالله جبرئیل ع ترمزدستی عبادات کسی را نمی کشد؛ این کار شبکه شعور کیهانی یا همان شیطان رجیم است.

 2. رضا اللهیاری گفت:

  باعرض سلام
  فرقه ضاله حلقه، بسیار موذیانه و شیطنت آمیز عمل کرده است. اعضای حلقه در ابتدا خیال می کنند هوشمندی نمازشان را گرفته تا به آن کیفیت ببخشد و باز گرداند! در مورد دیگر ضروریات دینی مثل روزه و حج و حجاب و غبره نیز همینطور. اما بعد کم کم آنها که نماز می خواندند و روزه می گرفتند و اهل حج و حجاب و… بوده اند به بی نمازی و بی حجابی عادت می کنند. حساسیتشان کم میشود و نتیجه اش این می شود که می گویند اصلا اصل اتصال است! اصلا هدف این اعمال اتصال به شبکه شعور بوده و هدف رسیدن ما به کمال بوده که با اتصال گرفتن برایمان حاصل خواهد شد!!!

 3. ناصح گفت:

  در قرآن مجید آمده وقتی از دوزخیان می پرسند چه چیز باعث شد دوزخی شدید؟ در جواب می گویند: (ما نمازگذاران نبودیم) : (ما سلککم فی سقر – قالوا لم نک من المصلین) : (۴۲ و ۴۳ المدثر)

 4. خدامحور شریعت مدار گفت:

  هیچ کس با خواندن نماز و قرآن با حضور قلب و با درک و معرفت مخالفتی ندارد؛ ولی حرفی که طاهری می زند، بی مورد است. اتفاقا تداوم در خواندن نماز و دعا و قرآن و انس با عبادات همراه با تقوای الهی پیشه کردن، حضور قلب و معرفت در عبادات را در انسان ایجاد می کند نه ترک نماز و عبادات. امام خمینی که عرفا و فقها و بزرگان جهان تشیع است بیان می دارند:
  … فرزندم ! با قرآن این بزرگ کتاب معرفت آشنا شو اگرچه با قرایت (خواندن) آن ؛ و راهی از آن بسوی محبوب باز کن و تصور نکن که قرایت (خواندن) بدون معرفت اثری ندارد که این وسوسه شیطان است. آخر، این کتاب از طرف محبوب است برای تو و برای همه کس، و نامه ی محبوب ، محبوب است اگرچه عاشق و محب مفاد آن را نداند و با این انگیزه حب محبوب که کمال مطلوب است به سراغت آید و شاید دستت گیرد …
  ” صحیفه امام ، ج: ۱۶ ، ص: ۲۱۱ “

 5. ناشناس گفت:

  طاهری و دار و دسته اش فریبکار و روباه صفت هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.