۳ دیدگاه‌

 1. منتقد فرقه حلقه گفت:

  مستند (حلقه شیطان) که تلویزیون روی آنتن برد دیوانگی و کم تحملی و عصبیت و نداشتن جواب محمد علی طاهری را به نمایش گذاشت و موجب تردید بسیاری از مریدان محمدعلی طاهری شده است به حدی که هنوزز روی آنتن رفتن این مستند از سوی صدا و سیما محل بحث مسترهاست. رنج مهسا خانم نیز موجی از نفرت از فرقه حلقه را در میان مخاطبان در برداشته است

 2. شیما گفت:

  واقعن این کار سیمای جمهوری اسلامی ،عالی بود امیدوارم ادامه دار باشه. (مستند حلقه شیطان) واقعیت هایی رو نشون داد که قابل تامل بود…..

 3. همشهری گفت:

  سلام -همه مدعیان دروغین ارتباط با غیب،دچار اختلالات و مشکل روحی -روانی اند و نیازمند درمان. رهبر عرفان کاذب حلقه نیز یکی از این بیماران است. این بیماران روحی- روانی،واقعا خیال می کنند شخص بزرگی اند. اکثریت اعضای این نوع گروه ها نیز دچار نوعی اختلال و مشکل روحی -روانی اند و با ورود به این کلاسها قصد دارند بزرگ شوند تا شاید کمبودی که درون خود حس می کنند را رفع نمایند. می بینید که بدون سختی و بدون حتی آزمون و در زمانی کوتاه،به درجات بالایی می رسند و مثلا در عرفان حلقه، به آسانی و به سرعت، مستر )مربی( شده مورد توجه دیگران قرار می گیرند و به نوعی می خواهند دیده شوند.
  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.