۹۵) اهانت به معصومین علیهم السلام

پیام رحمانی

نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم: حُسَیْنٌ مِنِّی وَ أَنَا مِنْ حُسَیْنٍ أَحَبَّ اللَّهُ مَنْ أَحَبَّ حُسَیْناً حُسَیْنٌ سِبْطٌ مِنَ الْأَسْبَاط؛حسین از من است و من از حسین هستم. خدا دوست دارد کسی را که حسین دوست بدارد. حسین نوه‌ای از نوه‌هایم است.(بحار الانوار، ج ۴۳، ص ۲۶۲، ح ۱)

پیام شیطانی

محمد علی طاهری: اگر یزید نبود امام حسین ارزشی نداشت.(کمیته عرفان؛ جلسه سیزدهم)

۶ دیدگاه‌

 1. شیما و. گفت:

  سلام اقای طاهری شیطان و شیطان صفتانی مثل یزید را مامور خدا می داند! به این دلیل من خودم از همسرم که متاسفانه مستر است وقتی می پرسم چرا دیگه زیارت عاشورا نمی خواند؟می گوید ما نباید قضاوت کنیم! می دانم که منظورش چیست و می دانم دلش نمی خواهد قاتلان امام حسین عزیز را (لعن) کند. این من را رنج می دهد

 2. شیما و. گفت:

  باسلام’ طاهری در مغز پیروانش کرده که شیطان و شیطان صفتان مانند یزید، مامور خدا هستند. همسر خودم متاسفانه مستر است و زیارت عاشورا نمی خواند چون نمی خواهد ظالمین را لعن کند و این موضوع من را رنج می دهد. می گوید ما (حلقه ایها) قضاوت نمی کنیم!

 3. شیما و. گفت:

  باید با وهابیت و بهاییت و حلقه و دیگر دشمنان خدا و دین و قرآن و اهل بیت پیامبر (ع) ، محکم برخورد شود تا قیافه حق به جانب به خود نگیرند. باید به آنها تفهیم شود که نمی توانند در مقابل غیرت دینی مردم تاب بیاورند.

 4. اللهیاری گفت:

  قرآن و عترت را رها کردن و دنباله روی فرقه حلقه و امثال طاهری شدن، شرک و گرایش به “من دون الله” است.
  ممنون

 5. ناشناس گفت:

  واقعا اگه طاهری شیطان بود چرا رهبر عفو زده چرا از اتهامات منع تعقیب خوردند و هنوز زندانند اگه یزید نبود حادثه ی عاشورا و امام حسین را می دیدید اهای مدیر سایت این نقد نیست این اتهام است

  • مدیر سایت گفت:

   پرونده ی افساد طاهری دوباره به جریان افتاده دوست گرامی و رهبری هیچگاه عفو نکردن طاهری رو.و اینکه اگر شیطان نبود انسان به کمال نمی رسید و اگر یزید نبود امام حسین علیه السلام نبود هم از اعتقادات فاسد شماست.چون انسان برای رسیدن به کمال نفس اماره رو داشت و همچنین امام حسین علیه السلام انسان کامل بود و اگر یزید هم نبود ، او فردی کامل بود.
   بهتره کمی اعتقادات شیعی رو مطالعه کنید و اینقدر دگماتیسم نباشید و طاقت نقد رو داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.