فصل اول: مقدمات نجات

دو. از حلقه‏ ها نهراسید

هر چه قدر که شما را از حلقه‏ های عرفان حلقه ترسانده‏اند، همگی دروغ است. باور کنید، که هیچ کس برشما تسلط ندارد و انکار کردن حلقه‏ ها و کنار گذاشتن آنها و اینکه ممکن است مورد هجوم موجودات غیر ارگانیک قرار بگیرید، همه دروغ‏هایی است که از جهت ایجاد توهمات ممکن است منشأ آثاری باشد. اگر این توهمات را کنار بگذارید، به جهان روشن توحید و ایمان به خدا وارد خواهید شد. جهانی که در آن فقط قدرت خداوند بر شما اثر می‏گذارد. اگر با قدرت و اراده و توکل به خدا از توهماتی که برای شما ساخته‏اند بگذرید، خواهید دید که هیچ نیستند.

شما از وقتی وارد حلقه‏ها شده‏اید، سوگندنامۀ حفظ حرمت و تقدس حلقه‏ها را امضا کرده‏اید این توهمات شیطانی قوی شده‏اند. پس مطمئن باشید، خروج از این سوگند و تعهد وضع را عادی خواهد کرد.

قرآن کریم می فرماید: «شیطان اولیائش را می ترساند.» (سوره آل عمران. آیه۱۷۵) یعنی کسانی که ولایت و تسلط او را بر خود می‏پذیرند، با حربۀ هراس، در بند او می‏مانند. اما شما در ولایت و تسلط شیطان وارد نشده‏اید. بهتر است بگویم ورودتان آگاهانه نبوده است. بنابراین می‏توانید با آگاهی از حق و قدرت خداوند که همیشه حامی شماست، حلقه‏ها را درهم شکنید. البته شما در سوگند نامه‏ها امضا کرده اید، که حرمت حلقه ها را نگه میدارید، اما چون نمی‏دانسته اید که واژه‏های «حلقه» و «شعور کیهانی» اسم رمزی برای شیاطین است، بنابراین تسلط آنها بر شما زیاد نیست و تا وقتی که در ناآگاهی باشید. می‏توانند، برای شما مزاحمت‏هایی ایجاد کنند.

فرادی بوده‏اند، که به اسم اتصال با شعور کیهانی و برون ریزی، دچار مشکلاتی شده‏اند و توهماتی سراغ‏شان آمده، که فقط نتیجۀ القائات شیطانی مسترهای حلقه است. اما با استقامت و توکل به خدا، ترس را کنار گذاشته‏اند و دیده‏اند، همۀ صحنه‏ ها و آثار دردناک گذشته در پردۀ هراس و پندار نقش می‏بسته‏است و هیچ واقعیتی غیر از وهم نداشته‏اند.

شک نکنید که هیچ شیطانی در شما نیست، هیچ موجود غیر ارگانیکی در ذهن شما رسوخ نکرده است، شیاطین فقط می‏توانند وسوسه کنند و با وعده و وعید شما را به شوق آورند یا بترسانند. و شما به سادگی می‏توانید به همۀ آنها بی‏توجه باشید، تا مأیوس و محو شوند. همۀ اینها القائات طاهری و مسترهای فریب خوردۀ عرفان حلقه است.

پس موضوع اولی که باید مورد توجه قرار دهید و هیچ گاه در طول مسیر نجات فراموش نکنید این است که شیطان بر شما هیچ تسلطی ندارد، مگر به اندازه ای که خودشما تسلط او را بپذیرید و یکی از عوامل پذیرش این تسلط ترس است. پس همۀ ترس‏ها را کنار بگذارید و بدانید که شیطان و قبیلۀ وحشی او کاری غیر از وسوسه کردن و ایجاد تصویرهای ذهنی ندارند. از هیچ پنداری نهراسید و به هیچ وسوسه‏ای توجه نکنید. ارواح مردگان همه در عالم برزخ اند و تسلطی بر این دنیا ندارند، مگر اولیای خدا که برای کمک به دوستان خدا و اهل ایمان گاهی به اذن خدا مأمور می‏شوند. هیچ روح یا جنی نمی‏تواند در ذهن کسی رسوخ کند و سالها آنجا بماند، این‏ها داستان‏های تخیلی طاهری است که برای فریب مردم ساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا