مقدمه ای بر گام های نجات از حلقه

 بسمه تعالی

به همۀ کسانی که تصمیم گرفته اند از حلقه های عرفان حلقه آزاد شوند، تبریک می‏گویم. تصمیم گیری برای خروج از تاریکی، مرحله‏ای از روشنایی است، پس ورودتان به دنیای روشنایی مبارک باد.

در همین آغاز کار خواهش می‏کنم، اگر هنوز تصمیم نگرفته‏اید که از حلقه‏ ها خارج شوید، این متن را نخوانید. این متن یک دارو است و اثر درمانی دارد به طوری که مطالعۀ آن شما را در مسیر خروج از حلقه‏ ها پیش می‏برد. با این وصف اگر تصمیم به خروج نگرفته باشید، ممکن است نتیجۀ مناسب را نگیرید.

با وجود تهدیداتی که علیه شما برای خروج از حلقه و به عنوان شبکه منفی صورت گرفته است، براستی شجاعت خوبی داشته‏اید که این تصمیم را گرفته‏اید و همین قدرت و اراده در پرتو لطف خداوند عامل موفقیت شما خواهد بود.

شما تنها کسی نیستید که از ارتباط یا اتصال به حلقه‏ های شعور کیهانی دچار مشکل شده‏اید. معمولاً افرادی که این اتصال‏ها را دریافت می‏کنند و با پذیرش تلقینات مروجان حلقه، تسلیم آن می‏شوند و خود را در اختیار نیروهای شیطانی می‏گذارند، دچار توهماتی هستند، که آنها را آزار می‏دهد. البته برای کسانی که به حلقه مبتلا شده‏اند باور کردنی نیست، که آنچه می‏بینند، توهم و القاء و وسوسه‏ های شیطانی است. بله، مبتلا شدگان به حلقه‏ ها فقط از وجود آنها رنج می‏برند، بدون اینکه شناخت درستی از آن داشته باشند.

البته بعضی هستند که این رنج را انکار می‏کنند و به خودشان تلقین می‏کنند که ما با این موجودات به اصطلاح غیر ارگانیک، به صلح و همزیستی مسالمت آمیز رسیده‏ایم. شاید این خودتلقینی ‏های عاجزانه و سلطه‏پذیرانه برای این است که امیدی به رهایی ندارند و بخش زیادی از این تجربه‏ ها را که چیزی جز توهمات نیست، واقعی‏تر از آنچه هست می‏پندارند.

به هر حال کنار آمدن با این تصویرها و توهمات آخرین مرحله از زندگی نیست و نجات از آنها امکان پذیر است. القائات طاهری و مسترهای حلقه آنها را پدید آورده و آگاهی شما کلید نجات و رهایی است. و البته تا زمانی که نخواهید و حرکتی نکنید، نجاتی در کار نخواهد بود. گام‏های نجات از حلقه برای کسانی است که در برابر دروغ‏ های آگاهانه یا ناآگاهانۀ طاهری و مسترهایش می‏ایستند و حرکت و تغییر را انتخاب می‏کنند.

در این نوشته هرگاه می‏گویم مسترها منظورم همۀ کسانی نیستند که به عنوان مربی به حلقه خدمت کرده‏اند، بسیاری از آنها افراد کم اطلاعی از علوم معنوی و محروم از تجارب معنوی بوده‏اند و خودشان فریب خورده و قربانی اند. منظور من از مسترها که آنها را شریک طاهری می‏دانم کسانی است که آگاهانه این خیانت را کرده‏اند و افراد تشنۀ معنویت یا درمان‏جو را ناآگاهانه قربانی کرده‏اند.

طاهری و مسترهایی که آگاهانه مردم را قربانی حلقه‏ ها کرده‏اند، خودشان قربانی اند. اساساً ارتباط با جن وشیطان به بیان صریح قرآن نتیجه‏ای غیر از ذلت و پستی و بی‏چارگی ندارد. «واقعیت این است که گروهی از انسان‏ها به گروهی از جنیان پناه می‏برند و بر ذلت و حقارت آنها افزوده می‏شود.» (سورۀ جن. آیه ۶) بنابراین آنها در ارتباطی وارد شده‏اند که برای حفظ خودشان ناچاراند دیگران را هم قربانی کنند. با این وصف  نظر نهایی ما این است که آنها بیمار معنوی اند و نیاز به مراقبت و حمایت معنوی دارند، تا سلامت معنوی خودشان را حتی‏الامکان باز یابند. و صد البته که این کار در صورت اینکه خودشان بخواهند امکان دارد و کسی از بیرون نمی‏تواند سلامت معنوی دیگری را تأمین کند. همانطور که شما اکنون اراده کرده اید، تا سلامت معنوی خود را باز یابید و از حلقه‏ها نجات پیدا کنید.

برای برداشتن گام‏های نجات به چند موضوع باید توجه کنید. و بعد نوبت به گام‏های نجات خواهد رسید. بنابراین هر آنچه که برای نجات شما از حلقه‏ ها لازم است، در دوبخش مقدمات نجات و گام‏های نجات بیان خواهد شد.

 

 {loadposition p15}

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.