تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

دو جن غول‌پیکر!

بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام و خسته نباشید- می خواهم بدون مقدمه بروم سراغ اصل مطلب ! متاسفانه همسر من یکی از هواداران عرفان حلقه است که البته بهتر است بگویم یکی از آسیب دیدگان عرفان حلقه است.

از وقتی که در این کلاسها ثبت نام کرده ، زندگی خانوادگی ما به هم ریخته است به طوری که حتی دختر سه ساله ی ما که تنها فرزند عزیز ما میباشد بخاطر کارهای غیر عادی پدرش دچار اضطراب و افسردگی شده است. همسر من قبل از ورود به این کلاسها ، روحیه ی خوبی داشت و ما خانواده خوشبختی بودیم ؛ ولی حالا زندگی بسیار متشنجی داریم. شبی نیست که کابوس نبیند و با داد و فریاد از خواب نپرد .

روزهای اول که به این کلاسها رفته بود، حرفهای به ظاهر خوبی میزد، اما پس از مدتی مشکلات و بدبختی های ما شروع شد. همسر من حتی یکبار خودکشی کرده است.

الآن چند شبی است که دچار مشکل جدیدی شده و میگوید نیمه های شب دو “جن غول پیکر ” زیر بغلش را میگیرند و او را از خانه بیرون میکنند!

چند شب پیش دیدم از خواب بلند شده و در حال حرکت به سمت درب آپارتمان است ؛ به سرعت پریدم و دستش را گرفتم و صدایش کردم ، ولی با اینکه چشمانش باز بود، جواب مرا نداد و بدنش مثل چوب، خشک و سرد شده بود و هر چه سعی کردم نتوانستم او را برگردانم… خلاصه آن شب، شب  پراضطراب و وحشتناکی برای ما بود، بخصوص برای سپیده کوچولوی ما که تمام بدنش می لرزید و گریه میکرد.

خدا باعث و بانی‌اش را نیامرزد. هر چه به همسرم التماس میکنم که این کلاسها را رها کند و به زندگی عادی برگردد، حرف مرا گوش نمی‌کند و حتی من را به بی‌خبری متهم می‌کند و می‌گوید این اتفاقات عادی است و او در مسیر درمان و عرفان قرار دارد! لطفاً بگویید من باید چکار بکنم؟

 

با تشکر فراوان – مریم س  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا